2 Pracovné ponuky | 59 Spoločnosti

Hľadáme šikovnú asistentku na výpomoc do kancelárie

Apim Gastro s.r.o. Bratislava

Pracovné ponuky

Opis pracovnej náplne:

Vašou náplňou práce bude:
– pomoc pri admistratívnych prácach v spoločnosti
– zapisovanie faktúr s programe SAP (radi zaškolíme)
– príprava cenových ponúk
– zasielanie objednávok

Úlohy počas práce:

Preferujeme študenta SŠ alebo VŠ.
Pracovný čas je flexibilný , napr. 3 x týždenne, cca. 40 hodín mesačne – podľa množstva práce.

ID #4434 Lokalita Bratislava Druh pracovného pomeru Brigáda Názov pozície Hľadáme šikovnú asistentku na výpomoc do kancelárie Pracovná oblasť Administratíva Termín nástupu Ihneď

Požadované zručnosti

Prehľad zručností, ktoré sú potrebné na vykonávanie danej pracovnej pozície.

Komunikačné schopnosti: Kreatívne schopnosti: Analytické schopnosti:
Strojopis SAP Fakturacia Skladové hospodárstvo
1 Jazyky
Anglický jazyk
Porozumenie
Čítanie
Písanie

Ďalšie požiadavky

Termín nástupu Ihneď Počet uchádzačov 1

Plat a benefity

Platové ohodnotenie, finančné a nefinančné benefity, ktoré od nás dostanete.

Brigáda 4,1 €/hod.
Benefity Výhody zamestnanca Flexibilný pracovný čas

Informácie o spoločnosti

Stručný prehľad spoločnosti

Apim Gastro s.r.o.

Zamestnanci 1–9 Pracovné ponuky 1

Pošlite svoj životopis

Vyplňte formulár, pošlite svoj životopis a získajte prácu svojich snov.

  • Životopis
    V súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov týmto dávam súhlas k správe, spracovaniu a uchovaniu mojich osobných údajov uvedených v reakcii na inzerát, životopise, motivačnom liste a ďalších prílohách spoločnosti . prostredníctvom portálu www.scobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe môjho vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne na účely posúdenia mojich predpokladov pre zamestnanie u inzerenta, nájdenia vhodného zamestnania a na účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas dávam na dobu určitú, a to na 3 roky. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
    V súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov týmto dávam súhlas k správe, spracovaniu a uchovaniu mojich osobných údajov uvedených v reakcii na inzerát, životopise, motivačnom liste a ďalších prílohách spoločnosti Scobs s.r.o.. prostredníctvom portálu www.scobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe môjho vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne na účely posúdenia mojich predpokladov pre zamestnanie u inzerenta, nájdenia vhodného zamestnania a na účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas dávam na dobu určitú, a to na 3 roky. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
  • Viac informácií o zásadách so spracovaním osobných údajov v spoločnosti Scobs. s r.o.

Kontaktné údaje

Apim Gastro s.r.o. Sartorisova 469/11, 821 08 Bratislava, Slovensko Mgr. Dominika Kotradyová 0908921100